CNC-Harrastus

KOMPONENTTEJA KONEEN RAKENTAMISEEN => Tavarapörssi (ylimääräinen tavara kiertoon) => Aiheen aloitti: furia_88 - 13.03.17 - klo:10:51

Otsikko: Pitkät lineaarijohteet ja laakerit
Kirjoitti: furia_88 - 13.03.17 - klo:10:51
Pitkät lineaarijohteet ja laakerit

Ei kuvan värkit mutta samanlaisethan nämä. Kaupan siis pitkät ja melko järeät johteet, saa mukavan pituisen liikkeen jo näillä. Kestää painoa useamman tonnin kun koneessa 2 johdetta ja 4 laakeria. Kestoa yhtä paljon pysty sekä vaakasuunnassa.

-Johteet hsr30, 30mmx2280mm, 2kpl uusia käyttämättömiä, 2kpl käytettyjä mutta vielä käy moneen.

-Lineaarilaakerit hsr30a2, 4kpl uusia ja 4kpl käytettyä. Löytyy paikat rasvanipoille.


Näistä saa tarjouksia heitellä, mieluusti hävittäisin koko kasan kerralla mutta voin myydä erikseen vanhat ja uudet.

Sijaitsee kauhajoella, mieluusti nouto. Jos täytyy lähettää niin kaikki kulut ostajalle. Vaihtaakkin voin kaikenlaiseen roippeeseen.



Katso koko ilmoitus (http://www.cnc-tekniikka.com/CNC-forum1/index.php?action=classifieds;sa=view;id=986)