CNC-Harrastus

YLEINEN CNC-KESKUSTELU => Keskustelua eri aiheista => Aiheen aloitti: ttontsa - 27.10.11 - klo:11:35

Otsikko: kvinnen på ratten?
Kirjoitti: ttontsa - 27.10.11 - klo:11:35
Aikani kuluks pitsaa ootellessa paneuduin pohtimaan tota viimesen 24h sisäänkirjautuneiden listaa 68 persoonaa.. eli ei mahduta yhteen bussiin. Onhan siinä jo joukkoa. Saas nähä millon sitä verkostoiduaan ja pidetään kaljanjuonti saunailta. Siiinä ois saunanlauteet lastua täynnä ja ilmassa sähköntuoksua..

Ajatuksena  pomppas myös millon saadaan harrastajiin eka naisihminen?? Vai joko joku tunnustautuu jyrsivän hameessa?  :D

T
Otsikko: Vs: kvinnen på ratten?
Kirjoitti: puurtsi - 27.10.11 - klo:18:39
Kiva idea tuo saunailta tai voisi olla miitinki muissa merkeissäkin. Itse vaikutan tällä hetkellä Helsingin alueella koulun takia. Varmaan aika moni tältä foorumilta on Helsingin alueelta tai läheltä, joten tapaaminen onnistuisi parhaiten Helsingissä... Alustavia suunnitelmia vain kehiin.